slider1
slider3
slider2

Koncertas Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje

Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokiniai 2019 metų gegužės 20 dieną koncertavo Aukštelkės šv. Antano Paduviečio bažnyčioje. Koncertas vyko labai šiltai ir draugiškai, nes žiūrovai buvo tokio pat amžiaus Aukštelkės mokyklos mokiniai. Kiekvienas jaunasis atlikėjas buvo palydėtas audringais aplodismentais. Koncerto pabaigoje jaunieji atlikėjai, jų mokytojai ir koncertmeisteriai gausiais aplodismentais padėkojo nuostabiai publikai, kuri koncerto klausė labai dėmesingai ir pagarbiai. Ačiū jiems.

Koncertui mokinius paruošė mokytojai: Rimantė Storožišinienė, Ela Grigorjeva, Virginija Daugirdaitė, Loreta Bubnienė, Jovita Dambrauskienė, Renata Stauskienė, Dangirutė Petrauskienė,Vitalija Ponelienė, Audrius Jonaitis, o kūrinius padėjo atlikti koncertmeisteriai Irina Kudinova, Rasa Vaigauskaitė ir Deimantė Burokaitė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą