slider1
slider3
slider2

Koncertas „Sveikas, pavasari!“

2023 m. gegužės 8 d. vyko antro muzikos instrumento (fortepijono) 6-7-8 klasės mokinių koncertas „Sveikas, pavasari!“.

Pavasarį sveikino visa eilė mokinių: Jonė Milinavičiūtė, Erikas Pakulnevičius, Austėja Bakonytė, Rojus Termenas, Marija Jurgaitytė, Justas Banys, Luknė Kavaliauskaitė, Brigita Razanovaitė, Milda Šulskytė, Gabrielė Bružaitė, Vilius Visockas, Povilas Žemaitis, Viltė Vainauskaitė, Joris Laurinkus, Rugilė Romeikaitė, Augustas Rimgaila, Lėja Ramanauskaitė, Vilius Juršėnas, Elinga Jablonskytė, Akvilė Janulytė, Andrėja Baužaitė, Karolis Bauža, Evelina Pabrėžaitė. Juos ruošė mokytojai Renata Stauskienė, Gitana Urbonienė, Svetlana Kotlova, Viktoras Juščenko, Ina Lapukienė, Virginija Mitrijevienė, Monika Juščė, Daina Kavaliauskienė, Kristina Vedeckienė, Jurgita Bubnienė.

Koncertą organizavo mokytoja Ina Lapukienė, koncertą vedė mokytoja Gitana Urbonienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą