slider1
slider3
slider2

Koncertas tėveliams „Žiemos pasaka“ Gytarių progimnazijoje

2024 m. sausio 31 d. Gytarių progimnazijos salėje vyko PUG 3 mokinukų, lankančių Šiaulių 1-ają muzikos mokyklą, koncertas tėveliams „Žiemos pasaka“ (mokyt. Ingrida Tuomėnienė ir Nijolė Šiaučiulienė). Vaikų muzikinę programą paruošė mūsų mokyklos mokytoja Ginta Palujanskienė.

Koncerte skambėjo nuotaikingos dainelės ir žaidimai, vaikai savo tėvelius nustebino puikiai muzikuodami dūdele lietuvių liaudies dainą ,,Mare, mare“ bei daina „DO,RĖ, MI“ iš kino filmo ,,Muzikos garsai“.

Mažųjų pasirodymą dainomis paįvairino Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos 4 klasės, mokytojos Gintos Palujanskienės paruoštos, jaunosios dainininkės: Smiltė Jocytė, Luknė Vaivadaitė, Liepa Rimkutė, Rugilė Stankūnaitė.

Koncertą organizavo ir vedė mokytoja Ginta Palujanskienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą