slider1
slider3
slider2

Koncertas-vakaronė „SVEIKI, GYVI, SVETELIAI“ 

2024 m. gegužės 15 d. Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos didžiojoje salėje vyko koncertas – vakaronė ,,Sveiki, gyvi, sveteliai“, kuriame dalyvavo Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos NU programos mokiniai, lankantys „Gytarių“ progimnazijos PUG 3 ir PUG 2 klases (mokytojos Ginta Palujanskienė ir Ingrida Tuomėnienė), taip pat Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos solinio ir chorinio dainavimo skyriaus mokiniai: solistai  Arminas Prunskus ir Arilė Babrauskaitė (mokyt. Rimantas Narkus), chorinio dainavimo 1 kl. mokinės (mokyt. Eglė Janušauskienė), vokalinis ansamblis „Vaivorykštė” (mokyt. Ginta Palujanskienė), solfedžio 1 kl. mokiniai (mokyt. Gitana Urbonienė), Šiaulių lopšelio darželio „Ežerėlis“ ugdytiniai (mokytojos Rita Banė ir Raimonda Jašmontienė). Skambėjo lietuvių liaudies vaikų dainos, žaidimai, rateliai, kanklėmis pritarė mokytoja Jurgita Puodžiūnienė.

Birbynėmis muzikavo Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos Tautinių instrumentų skyriaus mokiniai: Erikas Pakulnevičius, Girius Milvydas (mokyt. Algimantas Jonas Bartašius), kanklėmis: Marta Steponaitytė, Neringa Valiulytė (mokyt. Jurgita Puodžiūnienė). Mažiesiems atlikėjams šis koncertas – vakaronė buvo puiki, nauja patirtis ir nepakartojami įspūdžiai.

Renginį vedė mokytoja Eglė Janušauskienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą