slider1
slider3
slider2

Koncertų ciklas „Muzikiniai rudenys 2015“

2015 m. lapkričio 26 d. „Saulės“ koncertų salėje jau septintą kartą vyko koncertų ciklas „Muzikiniai rudenys“, kurio metu jaunieji muzikantai, padedami savo mokytojų, rengia bendrą programą su Šiaulių kameriniu orkestru (meno vadovas Jonas Janulevičius, dirigentas Tomas Ambrozaitis). Koncertinėje programoje skambėjo ir mūsų mokyklos mokinių – trimitininkės Barboros Špokauskaitės (mokytojas Zigmas Drakšas), smuikininkų Agniaus Juškos (mokytoja Nijolė Prascevičienė) ir Emilijos Petrulevičiūtės (mokytoja Dangirutė Petrauskienė) atliekami kūriniai. Į koncertą rinkosi ne tik šių atlikėjų artimieji, giminės ar draugai, bet ir nemažas būrys Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos smuikininkų, nes Šiaulių kameriniame orkestre griežia net trys mūsų mokyklos smuiko specialybės mokytojos – Dangirutė Petrauskienė, Jovita Dambrauskienė, Virginija Daugirdaitė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą