slider1
slider3
slider2

Lietuvos akordeonistų konkursas „Vilnius-2021“

2021 m. balandžio mėn. įvyko virtualus „Lietuvos akordeonistų konkursas Vilnius-2021“, kuriame dalyvavo Šiaulių 1 -osios muzikos mokyklos jaunieji akordeonistai: Augustas Rimgaila 5 klasė ir Karolis Rauba 7 klasė.

Augustas Rimgaila (10 metų) buvo vienas iš jaunesnių dalyvių, kuriam teko varžytis su savo amžiaus 10-13 metų kategorijos vyresniaisiais dalyviais. Pagal bendrą komisijos vertinimo lentelę, Augusto rezultatas buvo šeštas ir įvertintas II vietos Laureato diplomu.

Karolis Rauba (13 metų) varžėsi su 13-15 metų daugiau patyrusiais dalyviais ir buvo įvertintas diplomu.

Šiam konkursui paruošusi Augustą ir Karolį mokytoja Vitalija Ponelienė džiaugiasi bei didžiuojasi šiais mokiniais, kurie ir žinodami, kad bus vieni iš jauniausių dalyvių ir teks varžytis su geriausiais – daugiau patyrusiais atlikėjais, buvo darbštūs, motyvuoti bei ryžosi atstovauti savo mokyklą. V. Ponelienė dėkinga mokinių tėveliams už bendradarbiavimą, palaikymą ir supratingumą, o mes sveikiname mokytoją ir jaunuosius akordeonistus su puikiais muzikiniais pasiekimais bei linkime sėkmės ateityje.

Rauba Karolis

Rimgaila Augustas

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą