slider1
slider3
slider2

Lietuvos jaunųjų atlikėjų festivalis „Šiuolaikinės lietuviškos fortepijoninės muzikos paradas- 2024“

2024 m. gegužės 17 d. Šiaulių 1-ojoje muzikos mokykloje vyko 11- asis Lietuvos jaunųjų atlikėjų festivalis „Šiuolaikinės lietuviškos fortepijoninės muzikos paradas- 2024“.

Idėja organizuoti renginį, kuriame skambėtų šiuolaikinių lietuvių kompozitorių, rašančių fortepijoninę muziką, kūriniai, kilo prieš 22 metus tuometinei fortepijono skyriaus vedėjai, mokytojai Saulei Žentelienei.

11- ajame festivalyje skambėjo net 29- nių lietuvių kompozitorių kūriniai, atliekami per 100 atlikėjų iš 16 muzikos, meno mokyklų, gimnazijų. Festivaliui jaunuosius atlikėjus ruošė 43 mokytojai!

Džiugu, kad renginyje dalyvavo 41 mūsų mokyklos mokinys. Juos ruošė visa eilė mokytojų: Ela Grigorjeva, Loreta Bubnienė, Ina Lapukienė, Svetlana Kotlova, Saulė Žentelienė, Renata Stauskienė, Viktoras Juščenko, Adelaida Sutkienė, Monika Juščė, Neringa Krikščiūnė, Kristina Vedeckienė, Jovita Dambrauskienė.

Tikimės, kad šis renginys gyvuos tol, kol bus kompozitorių, kuriančių lietuvišką muziką , mokytojų ir mokinių , norinčių praturtinti savo repertuarą naujausiais lietuvių kompozitorių sukurtais šedevrais.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą