slider1
slider3
slider2

Lietuvos jaunųjų atlikėjų konkursas „Čiurlionio jūra“

2017 m. balandžio 5 dieną Radviliškio muzikos mokykloje vyko Lietuvos jaunųjų atlikėjų konkursas „ Čiurlionio jūra“. Į konkursą susirinko 26 jaunieji pianistai iš Pakruojo, Joniškio, Šilalės, Šiaulių, Birštono, Kėdainių, Raseinių ir Radviliškio muzikos ir meno mokyklų.

Konkurso dalyvius vertino komisija: Irina Kudinova – Šiaulių universiteto Ugdymo mokslų ir socialinės gerovės fakulteto Muzikos pedagogikos katedros docentė, fortepijono mokytoja metodininkė, Audronė Paškauskienė – Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos fortepijono  mokytoja ekspertė, Renata Krikščiūnaitė-Barcevičienė – Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos ugdymą organizuojančio skyriaus vedėja, fortepijono mokytoja metodininkė ir Vera Silickaja – Radviliškio muzikos mokyklos fortepijono mokytoja metodininkė.

Sveikiname mokyklos jaunąsias pianistes: Martyną Vedeckytę (mokytoja Ina Lapukienė) ir Guodą Šukytę (mokytoja Loreta Bubnienė) savo kategorijose tapusias I vietos laureatėmis. Guoda Šukytė į mokyklą parvežė dar ir nominaciją- už geriausiai atliktą kompozitoriaus M.K.Čiurlionio kūrinį.

© 2023 mir.lt