slider1
slider3
slider2

Lietuvos Vakarų krašto dainų šventė Klaipėdoje

2022 m. birželio 11 – 12 d. į Klaipėdą sugužėjo daugiau nei 4 000 chorų dainininkų, daugiau nei 500 įvairių ansamblių muzikantų ir beveik 1 500 šokėjų iš visos Lietuvos. Vyko Lietuvos Vakarų krašto dainų šventė.

Sekmadienio popietę dainų šventės dalyviai rikiavosi eisenai Klaipėdos miesto gatvėmis.

Tūkstantinė eisena judėjo iš Liepų gatvės ir Herkaus Manto gatve ėjo į Vasaros estradą.

Estradoje nuo 17 valandos prasidėjo šventės koncertas. Džiaugiamės, kad šioje šventėje dalyvavo ir mūsų muzikos mokyklos kolektyvai – tautinių instrumentų orkestras (vadovai Jurgita Puodžiūnienė ir Algimantas Jonas Bartašius), jaunučių choras „Muzika“ (vadovė Ginta Palujanskienė) ir mergaičių choras „Gama“ (vadovė Daina Kavaliauskienė).

Lietuvos vakarų krašto dainų šventės tikslas – per lietuvišką dainą ugdyti jaunąją kartą gėriui ir grožiui, skiepyti meilę ir pagarbą Lietuvai, jos žmonėms, istorijai, kultūrai, puoselėti ir tęsti chorinio dainavimo bei dainų švenčių tradicijas. Tariame AČIŪ visiems, padėjusiems realizuoti šiuos siekius – kolektyvų vadovams, lydėjusiems tėveliams, mokyt. Inai Lapukienei.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą