slider1
slider3
slider2

Mažoji dainų šventė  „MUZIKA ŽIEDŲ IR VĖJO“

2022 m. birželio 2 d. Mažeikiuose skambėjo XVI žemaičių dūdų šventė. Antroji diena buvo skirta dainoms – vyko mažoji dainų šventė ,,Muzika žiedų ir vėjo“, kurioje dalyvavo vienas tūkstantis jaunųjų dainorėlių iš visos Lietuvos.

Iš ryto Senamiesčio parke nuskambėjo pačių mažiausiųjų, ikimokyklinio amžiaus, dainuojančių vaikų dainos. Po pietų Laisvės ir V. Burbos gatves užliejo šventinė jaunučių ir jaunių chorų bei vokalinių ansamblių dalyvių eisena.

Šioje gražioje, spalvingoje šventėje dalyvavo ir mūsų Jaunučių choras „Muzika“. Vadovė Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Renata Stauskienė.
Šventės pabaigoje dalyviai buvo vaišinami „Ingman Vega“ ledais.

Dainų dienos šventės organizatoriai – Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokykla.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą