slider1
slider3
slider2

Meistriškumo pamokos šalies pedagogams

2017 m. kovo 9 d. mokykloje vyko smuiko pedagogo, profesoriaus Jurgio Rimo Dvariono ir fortepijono pedagogo, docento Aleksandro Jurgelionio meistriškumo pamokos jauniesiems muzikantams bei jų mokytojams. Atvirose pamokose šalies pedagogams dalyvavo mokyklos smuikininkės: Upė Žalevičiūtė, Greta Linkutė (mokytoja Jovita Dambrauskienė), Evelina Pabrėžaitė, Emilija Petrulevičiūtė (mokytoja Dangirutė Petrauskienė), Gabija Babkinaitė (mokytoja Virginija Daugirdaitė).

Skambinimo fortepijonu įgūdžius tobulino: Aleksandra Vaišvilaitė, Gabija Palujanskaitė (mokytoja Ina Lapukienė), Lėja Krikščiūnė, Agnė Babrauskaitė (mokytoja Neringa Krikščiūnė), Guoda Šukytė (mokytoja Loreta Bubnienė).

Renginį organizavo mokytojos Neringa Krikščiūnė ir Jovita Dambrauskienė.

 

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą