slider1
slider3
slider2

Metodinė diena Kėdainių muzikos mokykloje

2023 m. spalio 25 d. mokyklos fortepijono mokytojai kartu su kolegomis iš Kėdainių muzikos mokyklos tobulino profesines kompetencijas dalyvaudami metodinėje dienoje: „Pamokos mikroklimato įtaka vaikų mokymuisi skambinti fortepijonu pradiniame etape“.

Metodiniuose pranešimuose, kuriuos pristatė Kėdainių muzikos mokyklos pedagogai Edita Sasnauskienė, Aelita Petrauskienė, S. Aukštiejūtė Morkūnienė, Asta Černikauskienė, Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos mokytoja Loreta Haidari ir Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokytoja Kristina Vedeckienė dalintasi gerąja pedagogine patirtimi fortepijono mokymo metodikos, vaiko asmenybės formavimo, mokinių vertinimo ir kt. klausimais, stebėtos kolegų vedamos atviros meistriškumo pamokos.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą