slider1
slider3
slider2

Miesto vaikų ir moksleivių konkursas ,,Dainų dainelė”

2022 m. sausio 12-13 d. Šiaulių ,,Juventos” progimnazijoje vyko miesto vaikų ir moksleivių konkursas ,,Dainų dainelė”, kuriame dalyvavo 29 solistai ir ansambliai iš įvairių miesto mokyklų.
Konkurso dalyvius vertino 5 narių komisija, vadovaujama VU Šiaulių akademijos docentės, studentų choro „Studium” vadovės Birutės Janonienės.Į zoninį etapą pateko 23 dalyviai, tarp kurių ir mūsų

muzikos mokyklos jaunosios solistės. Džiaugiamės Kotrynos Lapeikytės, Austėjos Rimkutės, Gabijos Plungytės pasirodymu konkurse. Dėkojame mokytojai Gintai Palujanskienei, koncertmeisterėms Monikai Juščei, Renatai Stauskienei, scenos pagalbininkėms Ievai Adomavičiūtei (mušamieji), Anetai Vireikytei (fleita), mokyt. Vygantui Baniui (gitara) savo muzikavimu papuošus jaunųjų dainininkių pasirodymą. Sveikiname laureates ir linkime sėkmės zoniniame etape, kuris vyks sausio 28 d. „Dagilėlio“ dainavimo mokykloje.

© 2023 mir.lt