slider1
slider3
slider2

Mokslo metų pradžios šventė

Palengva, nejučia
Su rudens spalva ir rudenio vėjais,
Žolynų gyvybę vėsa palytėjęs,
Su astrų kvapu ir gervių klyksmu
Prie kiekvieno iš mūsų sustoja RUGSĖJIS!

Koncerto programoje dalyvavo: Laura Ignuotaitė, Gabrielė Sorokinaitė, Greta Bikauskaitė, Lukrecija Kanaukaitė, Marija Jurgaitytė, Joris Laurinkus, Milda Šulskytė, jaunučių choras „Muzika“. Būsimus ir esamus mokyklos mokinius, atlikdami dainą „Lietuva“ (muz. G. Savinienės, žodž. J. Marcinkevičiaus, vadovė Daina Kavaliauskienė), sveikino mokyklos mokytojai.

Koncertui vaikus paruošė mokytojai: Rimantas Narkus, Jurgita Puodžiūnienė, Vitalija Ponelienė, Irina Kudinova, Dangirutė Petrauskienė, Ginta Palujanskienė, muzikuoti padėjo koncertmeisterės Renata Stauskienė, Gintarė Mikalėnaitė.

Sėkmingų mokslo metų!

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą