slider1
slider3
slider2

Mokytoja Vitalija Ponelienė kūrybinę veiklą pristato tarptautiniame seminare

2024 m. sausio 24 d. Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje vyko tarptautinis seminaras – praktikumas „Mokymas groti akordeonu: šiuolaikiniai ugdymo metodai“. Seminaro -praktikumo lektoriai – Lietuvos ir užsienio šalių užsienio muzikos ir meno mokyklų mokytojai, aukštųjų mokyklų dėstytojai – vedė atviras pamokas, skaitė pranešimus, pristatė muzikinius leidinius.

Šiame seminare-praktikume buvo pakviesta dalyvauti Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos akordeono mokytoja -ekspertė Vitalija Ponelienė, kuri seminaro dalyvius supažindino su savo kūrybine veikla, pristatant paruoštus leidinius: ,,Muzikiniai pasakojimai“ ir „Muzikiniai nuotykiai“ bei jais pasidalino internetinėje platformoje.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą