slider1
slider3
slider2

Muzikos instrumento fortepijono skyriaus mokinių koncertas „Aš jau moku groti“

2024 metų gegužės 9 dieną mokyklos didžiojoje salėje įvyko chorinio dainavimo muzikos instrumento fortepijono skyriaus mokinių koncertas. Koncerte „Aš jau mokų groti“ dalyvavo 2 ir 8 klasių mokiniai: Emilija Grybaitė, Akvilė Gutauskaitė, Gustė Jacunskaitė, Atėnė Kodiakina, Dominyka Mochovaitė, Andrėja Pavliukovaitė, Brigita Šimkevičiūtė, Tėja Vaičiulytė, Emeida Trakšelytė, Rusnė Žalnieriūtė, Gabija Jociūtė, Mėja Laurinavičiūtė, Elzė Macytė, Otilija Žaludaitė, Alisija Dieninytė. Renginio programą paįvairino Agotos Gaigalės 5 kl. ir Martos Nauronytės 6 kl. duetas. Jaunosios pianistės iškilmingai atliko Franz von Suppe „Bokačio maršą“.

Taip pat koncerte pasirodė Gintos Palujanskienės vadovaujamas 2 klasės mokinių ansamblis. Dainininkėms akompanavo mokytoja Renata Stauskienė.

Vieni žengia tik pirmuosius žingsnius į muzikos pasaulį, kitiems tai jau paskutinis individualus pasirodymas mokyklos didžiojoje salėje. Mažų ir didelių jaunųjų atlikėjų išraiškingai, jausmingai, muzikaliai atlikti kūriniai klausytojų buvo apdovanoti gausiais aplodismentais.

Koncertui mokinius paruošė mokytojai: Ina Lapukienė, Loreta Bubnienė, Kristina Drakšienė, Monika Juščė, Renata Stauskienė, Viktoras Juščenko, Saulė Žentelienė, Ela Grigorjeva, Irina Kudinova.

Renginį organizavo mokytojai Loreta Bubnienė ir Viktoras Juščenko, vedė mokytoja Loreta Bubnienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą