slider1
slider3
slider2

Padėkos koncertas, skirtas NATO oro policijos kariams

2015 m. kovo 10 d. Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokiniai ir mokytojai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga surengė Padėkos koncertą, skirtą NATO oro policijos kariams.

Svečiams iš Lenkijos bei Italijos padėkos žodį tarė mokyklos direktorius Vygintas Ališauskas, muzikinius kūrinius, sukurtus lietuvių, lenkų, italų ir kt. šalių kompozitorių, dovanojo mokyklos mokiniai.

NATO oro policijos kariai ne tik klausėsi, bet ir patys buvo aktyvūs koncerto dalyviai. Svečiai, pakviesti direktoriaus pavaduotojos ugdymui Kristinos Vedeckienės, kartu su mokyklos mokiniais mokėsi skudučiuoti, groti perkusiniais  instrumentais.

Maloni staigmena – NATO kario fortepijonu atliktas kūrinys ir daina, kurią, truputėlį pasimokiusi, dainavo visa publika.

Vakarinis arbatos puodelis, skanaujant šakotį, suteikė galimybę dalintis maloniais popietės įspūdžiais.

Padėkos koncerto iniciatorė mokytoja ekspertė Nijolė Prascevičienė. Idėją realizuoti padėjo visa mokyklos bendruomenė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą