slider1
slider3
slider2

Padėkos šventė mokiniams, mokytojams, koncertmeisteriams 2022/2023 m. m. garsinusiems mokyklos vardą

2023 m. gegužės 24 d. į mokyklos koncertinę salę rinkosi mokiniai, jų tėveliai, mokytojai. Garsiais aplodismentais bei mokyklos direktoriaus Vyginto Ališausko Padėkos raštais buvo padėkota 130 Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokinių, jų mokytojų, koncertmeisterių, kurie savo muzikiniais pasiekimais, dalyvaudami respublikiniuose, tarptautiniuose konkursuose, festivaliuose, koncertinėje veikloje garsino save, mokyklą bei Šiaulių miestą.

Tokie aukšti įvertinimai – tai bendros mokytojo, vaiko, jo tėvelių bei visos mokyklos bendruomenės pastangos. Dėkojame, džiaugiamės ir didžiuojamės kad noras muzikuoti apjungia visą mokyklos bendruomenę bei skatina siekti pačių aukščiausių Muzikos olimpo viršūnių.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą