slider1
slider3
slider2

Padėkos šventė mokiniams, mokytojams, koncertmeisteriams 2023/2024 m. m. garsinusiems mokyklos vardą

2024 m. gegužės 28 d. į mokyklos koncertų salę rinkosi mokiniai, jų tėveliai, mokytojai.

Garsiais aplodismentais bei mokyklos direktoriaus Vyginto Ališausko Padėkos raštais buvo padėkota 150 Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokinių, jų mokytojų, koncertmeisterių, kurie savo muzikiniais pasiekimais, dalyvaudami respublikiniuose, tarptautiniuose konkursuose, festivaliuose, koncertinėje veikloje garsino save, mokyklą bei Šiaulių miestą.

Tokie aukšti įvertinimai – tai bendros mokytojo, vaiko, jo tėvelių bei visos mokyklos bendruomenės pastangos. Dėkojame, džiaugiamės ir didžiuojamės, kad noras muzikuoti apjungia visą mokyklos bendruomenę bei skatina siekti pačių aukščiausių Muzikos olimpo viršūnių.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą