slider1
slider3
slider2

Piešinių konkursas „Gimtinė po balandžio sparnu“

2024 m. kovo 2 d. Kuršėnų raj. meno mokykla organizavo piešinių konkursą „Gimtinė po balandžio sparnu“. Renginio metu vyko piešinių konkursas, piešinių paroda, paukščių ir gyvūnų paroda bei koncertas, kur su koncertine programa pasirodė ir mūsų mokyklos mokiniai.

Fleita muzikavo Lukrecija Gaižiūtė (mokytoja Rimantė Storožišinienė, koncertmeisterė Rasa Vaigauskaitė), klavišais grojo Medėja Šalkutė (mokytoja Loreta Bubnienė), dainas klausytojams dovanojo mergaičių vokalinis ansamblis „Vaivorykštė“ (vadovė Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Monika Juščė, fleita pritarė Jarūnė Šataitė, Jarūnės mokytoja Rimantė Storožišinienė) ir Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos ankstyvojo muzikinio ugdymo grupės mokiniai, lankantys Gytarių progimnaziją (mokytoja Ginta Palujanskienė).

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą