slider1
slider3
slider2

Polifoninės muzikos koncertas Šiaulių katedroje

2020 m. sausio 25-ąją Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje vyko Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos fortepijono skyriaus mokinių Polifoninės muzikos koncertas. Kasmet organizuojamas renginys išaugo į gražią tradiciją. Prakalbinti vargonus bando tiek pirmuosius garsus išgauti besimokantys, tiek muzikos mokyklą bebaigiantys jaunieji pianistai. Keletas repeticijų, padedant profesionaliam vargonininkui Romualdui Juzukoniui ir Šiaulių katedros skliautus užliejo pasakiško skambesio muzikos garsų jūra.

Šio koncerto metu skambantys kūriniai turi savo klausytoją, tai jaunųjų mokyklos pianistų tėveliai, seneliai, draugai, pasirodymui pasiruošti padėję mokytojai ar šiaip į Dievo namus užsukę maldininkai.

Polifoninius kūrinius vargonais atliko 17 fortepijonu muzikuoti besimokančių Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokinių, kuriuos paruošė mokytojai: D. Burokaitė, S. Žentelienė, R. Stauskienė, L. Bubnienė, V. Juščenko, S. Kotlova, I. Lapukienė, N. Krikščiūnė, E. Grigorjeva, K. Vedeckienė.

Koncertą organizavo mokytoja Virginija Mitrijevienė, vedė – Deimantė Burokaitė.

 

© 2023 mir.lt