slider1
slider3
slider2

Polifoninės muzikos koncertas Šiaulių Šv. Petro ir Pauliaus katedroje

2023 m. sausio 21 d. Šiaulių Šv. Petro ir Pauliaus katedroje vargonavo Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos fortepijono specialybės mokiniai. Juos ruošė eilė mokytojų: Saulė Žentelienė, Ina Lapukienė, Kristina Vedeckienė, Loreta Bubnienė, Ela Grigorjeva, Renata Stauskienė, Neringa Krikščiūnė, Svetlana Kotlova, Adelaida Sutkienė, Monika Juščė, Jurgita Bubnienė.

Padėka katedros vargonininkui Romualdui Juzukoniui, padėjusiam atskleisti mokinių atliekamų kūrinių vargonais tembrines galimybes.

Koncertą nuostabiu atlikimu puošė Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mergaičių choro „Gama“ atliekami kūriniai. Vadovė Daina Kavaliauskienė, koncertmeisterė Renata Stauskienė.

Koncertą organizavo mokytoja Saulė Žentelienė, vedė mokytoja Monika Juščė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą