slider1
slider3
slider2

Popietė-koncertas „Lietuviška pjesė“

2024 m. balandžio 17 d. Šiaulių 1-ojoje muzikos mokykloje vyko Popietė-koncertas „Lietuviška pjesė“. Renginyje skambėjo tik lietuvių kompozitorių sukurti kūriniai. Dėkojame koncerto programoje dalyvavusiems mokiniams Erikui Pakulnevičiui, Urtei Barkauskaitei, Luknei Kavaliauskaitei, Gintatutei Lukošaitytei, Beatričei Žakytei, Martai Steponaitytei, Barborai Goštautaitei, Viltei Gasickaitei, Martai Meiliulytei, Marijai Jurgaitytei, Augustui Rimgailai, Gytei Mačiukaitei, Avgustinai Marinai Ziroyan, Maretai Ziroyan, Lėjai Ramanauskaitei ir jų mokytojams Algimantui Jonui Bartašiui, Jurgitai Puodžiūnienei, Virginijai Daugirdaitei, Jovitai Dambrauskienei, Ilonai Gasickienei, Dangirutei Petrauskienei, Vitalijai Ponelienei, Inai Lapukienei, koncertmeisteriams Rasai Vaigauskaitei, Neringai Krikščiūnei, Sigitui Vaičiulioniui.

Labai džiaugiamės, kad popietėje-koncerte dalyvavo svečiai. Tai Nikita Vaitenkovas, mokytoja Jolita Daknienė, koncertmeisterė Lolita Girskienė iš „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos bei Martynas Sloman iš Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos. Martyną fortepijonu skambinti moko mokytoja Neringa Krikščiūnė.

Renginį organizavo mokytojos Dangirutė Petrauskienė ir Jurgita Puodžiūnienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą