slider1
slider3
slider2

Praktinis pianistų seminaras

2015 m. lapkričio 25 d. Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos salėje vyko praktinis seminaras „Mokinių ruošimas konkursams. Kūrybinio mąstymo ir vaizduotės ugdymas“. Jame dalyvavo 13 Šiaulių krašto fortepijono specialybės mokinių, su kuriais įdomiai ir kūrybiškai dirbo pianistė Gabrielė Kondrotaitė. G. Kondrotaitė – Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos fortepijono mokytoja ekspertė, fortepijono metodinės grupės pirmininkė, LMTA lektorė. Mūsų mokyklą atstovavo fortepijono skyriaus 4 kl. mokinės: Lėja Krikščiūnė (mokytoja Neringa Krikščiūnė), Martyna Vedeckytė (mokytoja Ina Lapukienė), Janina Bartulytė (mokytoja Irina Kudinova).
Džiugu, kad į seminarą atvyko gausus būrys fortepijono ir kitų specialybių mokytojų. Tai rodo, kad panašūs renginiai labai reikalingi ruošiant mokinius atsiskaitymams, koncertams ir konkursams.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą