slider1
slider3
slider2

Regioninis muzikos ir meno mokyklų mokinių solfedžio konkursas

Paskutinį vasario šeštadienį (02-26) Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje vyko Regioninis muzikos ir meno mokyklų mokinių solfedžio konkursas.

Buvo gera proga susipažinti su dalyviais iš Pasvalio, Pakruojo Juozo Pakalnio, bei Šiaulių Dainų muzikos mokyklų mokiniais ir mokytojais. Konkurse dalyvavo ir Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos šeštos klasės mokinė Žiedė Beatričė Giniotytė (mokyt. Rimantas Narkus).

Dalyviai atlikto muzikos teorijos užduotis, turėjo atpažinti skambančius intervalus ir akordus, užrašyti muzikinį diktantą. Antroji konkurso užduočių grupė – ritmo pratimo atlikimas ir nežinomo teksto solfedžiavimas.

Džiaugiuosi, kad vis dar randasi mokinių, kurie domisi teoriniais muzikos dalykais ir turi drąsos išbandyti savo jėgas solfedžio konkurse. Žiedės įdėtas darbas atsipirko. Laimėta II vieta.

Mokytojas Rimantas Narkus

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą