slider1
slider3
slider2

Renginys-koncertas „Rudens Ilgės“

2023 m. spalio 24 d. mokyklos didžiojoje salėje įvyko, jau tapęs tradiciniu, koncertas „Rudens Ilgės“.

Koncerte dalyvavo: tautinių instrumentų ansamblis; jaunučių choras „Muzika“; vokalinis duetas – Laura Ignuotaitė ir Greta Dankytė; smuikininkių duetas – Evelina Pabrėžaitė ir Lėja Ramanauskaitė; Enrika Klovaitė, Aistė Valinčiūtė, Deimantė Vozgirdaitė, Urtė Adomaitytė (fortepijonas); Paulina Jankauskaitė (fleita); Viltė Vainauskaitė (kanklės); Augustas Rimgaila (akordeonas); Karolis Bauža (birbynė).

Vaikus koncertui paruošė mokytojai: Jurgita Puodžiūnienė, Algimantas Jonas Bartašius, Rimantė Storožišinienė, Loreta Bubnienė, Rimantas Narkus, Ela Grigorjeva, Ina Lapukienė, Ginta Palujanskienė, Neringa Krikščiūnė, Vitalija Ponelienė, Dangirutė Petrauskienė.

Muzikuoti padėjo koncertmeisteriai: Rasa Vaigauskaitė, Renata Stauskienė, Dainius Danilaitis, Sigitas Vaičiulionis. Koncertą organizavo mokytojai Jurgita Puodžiūnienė ir Algimantas Jonas Bartašius, eiles skaitė mokytoja Elena Ralienė, vedė – Jurgita Puodžiūnienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą