slider1
slider3
slider2

Renginys – koncertas „Rudens Ilgės“

2022 m. lapkričio 15 d. mokykloje vyko tradicinis renginys „Rudens Ilgės“, skirtas  išėjusiųjų Anapilin  mokytojų atminimui. Koncerte dalyvavo mokytojų Algimanto Jono Bartašiaus, Loretos Bubnienės, Elos Grigorjevos, Kristinos Kuprytės, Rimanto Narkaus, Gintos Palujanskienės, Dangirutės Petrauskienės, Vitalijos Ponelienės, Jurgitos Puodžiūnienės, Elenos Ralienės, Rimantės Storožišinienės paruošti atlikėjai – solistai ir ansambliai.

Jiems akompanavo Dainiaus Danilaitis, Giedrė Krasauskaitė, Gintarė Mikalėnaitė, Rasa Vaigauskaitė. Mūsų mokiniams tai skirtingos koncertinės patirtys, vieniems – pirmieji pasirodymai, kiti sukaupę nemažai  laimėjimų konkursuose.

Visus vienijo koncerto idėja – pagarba, susikaupimas, programos tematinis parinkimas. Renginį vedė ir poezijos posmais rudenišką nuotaiką padėjo sukurti mokyt. Elena Ralienė, organizavo Tautinių instrumentų skyrius. 

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą