slider1
slider3
slider2

Renginys ,,Tėvynė po balandžio sparnu“

2023 sausio 28 d. Šiaulių Lyros turgaus patalpose mokyklos mokiniai dalyvavo renginyje ,,Tėvynė po balandžio sparnu“. Vyko dekoratyvinių paukščių paroda – piešinių konkursas bei koncertas. Renginį iniciavo paukščių augintojų klubas ir Šiaulių rajono Kuršėnų meno mokykla. Koncerte dalyvavo Šiaulių rajono Kuršėnų meno mokyklos, Joniškio A. Raudonikio meno mokyklos, Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos ir Šiaulių Romuvos progimnazijos muzikantai bei atlikėjai.

Džiaugiamės, kad Šiaulių 1-ąją muzikos mokyklą atstovavo gausus jaunųjų atlikėjų būrys: akordeonistai Greta Bikauskaitė ir Augustas Rimgaila (mokytoja Vitalija Ponelienė), saksofonistas Karolis Bauža (mokytojas Armundas Jonaitis, koncertmeisteris Dainius Danilaitis), pianistė Medėja Šalkutė (mokytoja Loreta Bubnienė) ir mažųjų dainorėlių ansamblis – Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos etnokultūros programos Gytarių progimnazijos PUG grupė, mokytoja Ginta Palujanskienė.

Dėkojame socialiniams partneriams, mokiniams, mokytojams ir ugdytinių tėveliams už bendrystę!

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą