slider1
slider3
slider2

Respublikinis festivalis „Skambioji fleita 2017“

2017 m. saulėtą kovo 4 d. rytmetį, fleitos instrumento specialybės ugdytinės: Aneta Vireikytė, Gustė Dereškevičiūtė, Kamilė Bagučianskaitė, kartu su savo mokytoja Asta Kriščiūnaite ir koncertmeistere Rasa Vaigauskaite, patraukė į Kauną, kuriame jau IV-ąjį kartą, Miko Petrausko muzikos mokykloje, rinkosi Lietuvos fleitininkai į muzikos šventę – respublikinį festivalį „Skambioji fleita“. Festivalis sulaukiantis vis gausesnio būrio jaunųjų atlikėjų tampa nepaprasta dovana kiekvienam atvykstančiam. Mokytojai dalinasi gerąją patirtimi, užmezga naujus ryšius, plečia akiračius, keičiasi repertuaru. Mokiniams tai puiki galimybė pabūti su bendraminčiais, pasidalinti savo atradimais ir pasiekimais, pasiklausyti ir pasisemti patirties iš kiekvieno atlikėjo, kuris baigiantis dienai tampa draugu.

 

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą