slider1
slider3
slider2

Respublikinis moksleivių pučiamųjų instrumentų muzikos festivalis – konkursas „Pučiam 2015“

2015 m. gegužės 8 d. Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos pučiamųjų skyriaus mokiniai ir mokytojai dalyvavo respublikiniame moksleivių pučiamųjų instrumentų muzikos festivalyje-konkurse „Pučiam 2015“, kurio metu tiek mokiniai, tiek mokytojai turėjo galimybę pasiklausyti kolegų iš įvairių Lietuvos kampelių, pasimėgauti jų atliekama muzika, pasikeisti natomis bei patirtimis. Šią gražią emocijų puokštę papildė ir į mokyklą parvežti mokinių laimėjimai. Pirmos klasės mokinė Barbora Špokauskaitė (trimitas) solo kategorijoje pelnė pirmosios premijos diplomą. Barboros mokytojas Zigmas Drakšas, koncertmeisteris Dainius Danilaitis. Mokytojo Audriaus Jonaičio paruoštas saksofonininkų kvintetas taip pat pelnė pirmosios premijos diplomą. Trečiosios premijos diplomą į mokyklą parvežė fleitininkių ansamblis (Gerda Jurėnaitė 5 kl. ir Silvija Vaškelytė 6 kl.), mergaičių mokytoja Asta Kriščiūnaitė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą