slider1
slider3
slider2

Respublikinis solfedžio konkursas „Lapiukas smalsiukas muzikos teorijos šalyje“

2023 m. balandžio 28 d. nuotoliniu būdu vyko Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos organizuotas respublikinis solfedžio konkursas „Lapiukas smalsiukas muzikos teorijos šalyje“, kuriame dalyvavo mokiniai iš Klaipėdos, Kretingos, Rietavo, Telšių, Mažeikių, Šilalės, Palangos, Šiaulių, Rokiškio muzikos ir meno mokyklų.

Kūrybiškai ir išradingai paruoštas konkurso organizatorių užduotis sėkmingai įveikė ir II vietos diplomus pelnė Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokinės Meda Jasiulionytė ir Lukrecija Šulniūtė (mokytoja Aurelija Urniežienė).

Sveikiname respublikinio solfedžio konkurso „Lapiukas smalsiukas muzikos teorijos šalyje“ laureates ir mokytoją!

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą