slider1
slider3
slider2

Respublikinis solfedžio konkursas „Muzikos labirintai“

2024 m. kovo 8 d. Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje vyko respublikinis solfedžio konkursas „Muzikos labirintai“. Renginio dalyviai Šiaulių, Panevėžio, Kretingos ir Klaipėdos muzikos ir meno mokyklų 6-7 klasių mokiniai.

Konkurse moksleiviai buvo suskirstyti į DO, RE, MI, FA komandas, kurių darbą stygavo išrinkti komandų kapitonai. Dalyviai įnirtingai aptarinėjo jiems skirtas užduotis bei stengėsi kuo greičiau pateikti atsakymus. Džiaugiamės mūsų mokyklos mokinių pasiekimais: II vietos diplomas – Barbora Jančenkovaitė 6 kl. (mokyt. Eglė Janušauskienė), Beatričė Storožišinaitė 6 kl. ir Gabrielė Paulikaitė 6 kl. (mokyt. Aurelija Urniežienė); III vietos diplomas – Aistė Valinčiūtė 7 kl. (mokyt. Eglė Janušauskiene).

Sveikiname respublikinio konkurso „Muzikos labirintai“ diplomantus ir jiems konkursui padėjusius pasiruošti mokytojus!

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą