slider1
slider3
slider2

Respublikinis vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos konkursas „Lakštingalų slėnis 2024“

2024 m. balandžio 20 d. Tauragės Meno mokyklos pilies salėje vyko 11-asis Respublikinis vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos konkursas „Lakštingalų slėnis 2024“, kuriame dalyvavo virš 100 vaikų iš visos Lietuvos.

Jaunųjų dainininkų pasirodymus vertino: VDU muzikos akademijos vokalo dėstytoja Nomeda Kukulskienė, Mažeikių moksleivių meno studijos vadovas, tarptautinio konkurso „Baltic Voise“ direktorius Augustas Petkus, dainininkė ir pedagogė Rasa Sera – Rasa Veretenčevienė, Lietuvos operos ir baleto teatro solistė Jomantė Šležaitė- Paukštė.

A kategorijoje (6-8 m.) varžėsi 17 atlikėjų, buvo paskelbti 3 diplomantai ir 3 prizinės vietos, iš kurių 3-ąją laimėjo Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos solinio dainavimo klasės antrokė Arijielė Jankutė!

Konkurse dalyvavusios Kamilė Kumpytė, Gabija Kumpytė buvo apdovanotos Padėkos raštais bei dovanėlėmis. Mergaites dainuoti moko mokytoja Eglė Žalalienė. Sveikiname ir džiaugiamės kartu!

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą