slider1
slider3
slider2

„Ritmas kitaip“ tarp geriausių

2015 m. spalio 24 d. Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos būgnininkų ansamblis „Ritmas kitaip“ dalyvavo Panevėžio „Cido“ arenoje pirmą kartą Rytų Europoje vykusiame tarptautiniame muzikos atlikėjų ir būgnininkų mūšyje „SoundSport and DrumLine Battle Baltic“, kuriame savo gebėjimus demonstravo būgnininkų ansambliai bei pučiamųjų orkestrai iš Lietuvos ir užsienio. Šios varžybos labai populiarios Jungtinėse Amerikos Valstijose, vyksta Pietryčių Azijoje, Pietų Amerikoje ir Vakarų Europoje. „DrumLine Battle“ – tai mušamaisiais instrumentais grojančių komandų varžybos,  vykstančios dvikovų principu, laikantis griežtų tarptautinių taisyklių:  ansambliai groja paeiliui, du kartus po 90-120 sekundžių. Būgnininkų varžybose kovėsi  grupės iš Nyderlandų, Lenkijos ir Lietuvos. Gausių aplodismentų sulaukęs pirmasis tarptautinis šiauliečių ansamblio „Ritmas kitaip“ mūšis buvo sėkmingas. Tarptautinė trijų teisėjų kolegija, kurios sudėtyje buvo  du garsūs teisėjai iš JAV – jaunimo švietimo organizacijos ir pasirodymų ansamblio „Rhythm X“ vadovas Mike’as Scottas,  kompozitorius ir mokytojas,  pasaulinio lygio ansamblio „Bluecoats“ narys Tomas Gasparrinis bei svečias iš Lenkijos Marian Wolny, šiauliečių ansamblio pasirodymą įvertino  II-osios vietos diplomu ir gražuole taure.

 

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą