slider1
slider3
slider2

Šiaulių 1- osios muzikos mokyklos mokinių, mokytojų, koncertmeisterių, 2014-2015 m. m. garsinusių mokyklos vardą, pagerbimo šventė

2015 m. gegužės 27 d. mokyklos didžiojoje salėje įvyko šventė, skirta  Šiaulių 1- osios muzikos mokyklos mokiniams, mokytojams, koncertmeisteriams, 2014/2015 m. m. garsinusiems mokyklos vardą. Mokyklos direktorius Vygintas Ališauskas, taręs padėkos žodį, įteikė 78 atminimo statulėles tarptautinių, respublikinių konkursų laureatams ir diplomantams bei pasirodymams pasiruošti padėjusiems mokytojams. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kristina Vedeckienė dėkojo visiems mokyklos mokytojams už aktyvią koncertinę veiklą, edukacinių – pažintinių renginių organizavimą, muzikinių vertybių ugdytiniams perdavimą.

 

 

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą