slider1
slider3
slider2

Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos Prisistatymas – koncertas

2015 m. sausio 23 d. Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos bendruomenė sulaukė svečių iš Šiaulių miesto savivaldybės švietimo skyriaus bei Kauno švietimo, kultūros ir sporto departamento.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kristina Vedeckienė svečius supažindino su mokyklos istorija, tradicijomis, projektine veikla, pristatė ugdymo programas, skyrius, kvietė dalyvauti mokyklos organizuojamuose renginiuose.
Koncerte pasirodė 1-4 kl. mergaičių vokalinis ansamblis (mokytoja Ginta Palujanskienė), jiems akompanavo liaudies instrumentų skyriaus orkestras (vadovai Algimantas Jonas Bartašius ir Jurgita Varkalienė), fortepijonu skambino 2 kl. mokinė Lėja Krikščiūnė (mokytoja Neringa Krikščiūnė), smuiku griežė 2 kl. mokinys Agnius Juška (mokytoja Nijolė Prascevičienė), Titas Jukšta (mokytojas Arūnas Banys, koncertmeisterė Deimantė Burokaitė) grojo marimba.  Koncerto finale skambėjo mergaičių choro „Gama“ (vadovė Daina Kavaliauskienė, koncertmeisterė Renata Stauskienė) atliekama daina.
Renginio metu Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo skyriaus poskyrio vedėja Asta Lesauskienė pristatė elektroninę mokinių apskaitos sistemą, jos veikimo principus.

 

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą