slider1
slider3
slider2

Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas ,,Tau, mama”

2023 m. balandžio 28 d. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje vyko Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas ,,Tau, mama”.

Konkurse varžėsi solistai ir įvairios sudėties vokaliniai ansambliai. Mūsų mokyklą atstovavo du vokaliniai ansambliai ,,Vaivorykštė “ ir ,,Penklinė” bei solistė Gabija Stankūnaitė (vadovė Ginta Palujanskienė, koncertmeisterės Giedrė Krasauskaitė ir Monika Juščė).

Konkurso vertinimo komisijos sprendimu vokaliniai ansambliai ir solistė Gabija buvo įvertinti II-ojo laipsnio diplomais! Sveikiname jaunąsias dainininkes, vadovę Gintą Palujanskienę, koncertmeisteres Giedrę ir Moniką bei linkime džiuginti klausytojus skambiomis dainomis ir ateityje.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą