slider1
slider3
slider2

Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“

2024 m. balandžio 30 d. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menu gimnazijoje vyko Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama”, kuriame dalyvavo 79 jaunieji atlikėjai. Programoje skambėjo jautrios dainos, skirtos mamoms, močiutėms…

Konkurse dalyvavo gausus būrys mūsų mokyklos dainininkų: Smiltė Pitrinaitė (Gytarių progimnazijos NU programos mokinė) – A kategorija Diplomas I vieta; vokalinis ansamblis „Vaivorykštė“ – B kategorija Diplomas II vieta; Smiltė Beatričė Laurušaitė – C kategorija Diplomas II vieta; Rugilė Stankūnaitė, Gabija Stankūnaitė – B kategorija Diplomas III vieta; Kotryna Lapeikytė, Viltė Danilevičiūtė – C kategorija III vieta (solisčių mokytoja Ginta Palujanskienė, koncertmeisterės Monika Juščė, Giedrė Krasauskaitė, Renata Stauskienė, Jurgita Puodžiūnienė, fleita pritarė Jarūnė Šatataitė – mokytoja Rimantė Storožišinienė); Arilė Babrauskaitė, Arminas Prunskus – B kategorija Diplomas III vieta; vokalinis duetas Greta Dankytė ir Laura Ignuotaitė – C kategorija Diplomas II vieta (mokytojas Rimantas Narkus, koncertmeisterė Giedrė Krasauskaitė); Arijielė Jankutė – Diplomas II vieta; Eleonora Gedminaitė – Diplomas II vieta; Kamilė Kumpytė – Diplomas III vieta (mokytoja Eglė Žalalienė, koncertmeisterės Irina Tautkuvienė, Giedrė Krasauskaitė).

Sveikiname dalyvius ir jų pedagogus su puikiais pasiekimais!

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą