slider1
slider3
slider2

Solfedžio konkursas „Muzikos labirintai“

2022 m. vasario 26 d. nuotoliniu būdu vykęs respublikinis solfedžio konkursas „Muzikos labirintai“, organizuojamas Klaipėdos Jaronimo Kačinsko muzikos mokyklos, sukvietė smalsius ir žingeidžius mokinius iš Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos J. Kačinsko, Vilniaus Karoliniškių ir Šiaulių 1-osios muzikos mokyklų.

Žingeidūs 4-5 klasių mokiniai su užsidegimu, susidomėjimu atliko įvairias užduotis: dėliojo skaičiuotės ritmą, ieškojo teisingų laipsnių, intervalų sekų, taipogi sprendė kryžiažodį ir susirūpinę ,,suko galvą“, kas gi slepiasi dėžėje.

Sėkmingai atlikusios įvairias teorines bei kūrybines užduotis puikiai pasirodė mūsų mokyklos mokinės užėmusios prizines vietas: I vietos diplomas – Milda Šulskytė 5 kl. (mokyt. Eglė Janušauskienė), II vietos diplomas – Marija Jurgaitytė 5 kl. (mokyt. Eglė Janušauskienė), III vietos diplomas – Beata Balčiūnaitė 5 kl. (mokyt. Aurelija Urniežienė).

Sveikiname mergaites ir konkursui paruošusias solfedžio mokytojas!

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą