slider1
slider3
slider2

Styginių skyriaus mokinių koncertas „Grok, žiogeli“

Saulėtą 2023 m. gegužės 9-osios vakarą mūsų mokykloje vyko 1-2 kl. styginių skyriaus mokinių koncertas „Grok, žiogeli“.  Kartu su jaunaisiais smuikininkais ir gitaristais muzikavo ankstyvojo muzikinio ugdymo programos mokinukai iš Salduvės progimnazijos, vadovaujami mokytojos Eglės Žalalienės.

Koncertas praėjo šiltoje ir draugiškoje aplinkoje po kiekvieno pasirodymo skambant gausiems aplodismentams.  Mokinius koncertui paruošė mokytojai Dangirutė Petrauskienė, Jovita Dambrauskienė ir Vygantas Banys. Jauniesiems muzikantams akomponavo mokytojai Ina Lapukienė ir Sigitas Vaičiulionis. Koncertą organizavo ir vedė mokytoja Dangirutė Petrauskienė. Linkime visiems  tolimesnės  kūrybinės sėkmės!

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą