slider1
slider3
slider2

Susirinkimas-koncertas „Pagrindiniai muzikinio ugdymo organizavimo aspektai“

2021 m. lapkričio 30 d. įvyko mokyklos administracijos inicijuotas pradėjusių mokytis vaikų tėvelių susirinkimas „Pagrindiniai muzikinio ugdymo organizavimo aspektai“. Susirinkimą papuošė koncertas, kuriame savo muzikinius pasiekimus demonstravo 2 klasės mokiniai: Domantas Martinaitis, Kotryna Lapeikytė, Rugilė Daraškaitė, Lukas Navickis, Laurynas Andrulis, Jonas Katutis, jaunučių choro „Muzika“ mergaitės, pradinių klasių fortepijono specialybės mokinių choras.

Dėkojame koncerto vedėjai Rusnei Šiuparytei bei sceniniam pasirodymui vaikus paruošusiems mokytojams, koncertmeisteriams: Evaldui Sidarui, Gintai Palujanskienei, Kristinai Vedeckienei, Vygantui Baniui, Loretai Bubnienei, Arūnui Baniui, Dainai Kavaliauskienei, Monikai Juščei, Renatai Stauskienei.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą