slider1
slider3
slider2

TARPTAUTINĖ MUZIKOS IR MENO MOKYKLŲ MOKSLEIVIŲ MUZIKOLOGIJOS KONFERENCIJA „DEDIKACIJA MUZIKOJE“

2023 m. kovo 4 d. vyko Vilniaus „Lyros“ ir Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklų organizuota nuotolinė Tarptautinė muzikos ir meno mokyklų moksleivių muzikologijos konferencija „DEDIKACIJA MUZIKOJE“. Šių metų konferencijos tikslas – nagrinėjant muzikinės dedikacijos fenomeną, atskleisti muzikos istorijos faktus, aptarti komponavimo technikas ir muzikos kūrinių stilistinius bruožus muzikologijos arba platesniame kultūriniame kontekste. Jaunieji muzikologai iš Latvijos, Ukrainos, Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Mažeikių, Gargždų, susibūrę virtualioje erdvėje, pasidalino savo žiniomis ir įžvalgomis apie muzikinės dedikacijos fenomeną.

Gausiai konferencijos dalyvių ir klausytojų auditorijai buvo pristatytas ir Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos 6-os klasės mokinės Lukrecijos Kanaukaitės pranešimas „Vidmanto Bartulio „I Like…“. Mokinę konferencijai paruošė muzikos istorijos mokytoja Aurelija Urniežienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą