slider1
slider3
slider2

TARPTAUTINĖ MUZIKOS IR MENO MOKYKLŲ MOKSLEIVIŲ MUZIKOLOGIJOS KONFERENCIJA „MITAI, PASAKOS, LEGENDOS MUZIKOJE“

2024 m. kovo 2 d. vyko Vilniaus „Lyros“ ir Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklų organizuota nuotolinė Tarptautinė muzikos ir meno mokyklų moksleivių muzikologijos konferencija „Mitai, pasakos, legendos muzikoje“.

Konferencijoje jaunieji muzikologai iš Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos, Ukrainos Odesos P. S. Stoliarskio muzikos licėjaus, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos, Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos, Azerbaidžano Kara Karajevo menų mokyklos, Gargždų muzikos mokyklos, Vilniaus ,,Lyros” muzikos mokyklos, Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos, Šiaulių Dainų muzikos mokyklos, Grigiškių meno mokyklos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos pristatė savo pranešimus, pasidalino savo žiniomis ir įžvalgomis konferencijos organizatorių pateikta tema.

Gausiai konferencijos dalyvių ir klausytojų auditorijai buvo pristatytas ir Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos 5-os klasės mokinės Adrijos Baranauskaitės pranešimas „Ramintos Šerkšnytės siuita fleitai ir kameriniam orkestrui „Mažojo princo pasaka“. Mokinę konferencijai paruošė muzikos istorijos mokytoja Aurelija Urniežienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą