slider1
slider3
slider2

Tarptautinė muzikos ir meno mokyklų moksleivių muzikologijos konferencija ,,Tradicinės kultūros atspindžiai muzikoje”

2020 m. kovo 7 d. Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje vyko tarptautinė moksleivių muzikologijos konferencija „Tradicinės kultūros atspindžiai muzikoje“. Konferencijos tikslas – skatinti moksleivių domėjimąsi muzikiniu folkloru ir jo atspindžiais muzikos istorijoje.

Renginyje moksleiviai iš Klaipėdos J.Kačinsko, J.Karoso, Šiaulių 1-osios, Vilniaus „Lyros“, Telšių, Latvijos Lielvardės, Azerbaidžano Baku muzikos mokyklų, Klaipėdos E.Balsio menų gimnazijos, Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokyklos analizavo muzikinio folkloro įtaką profesionalių kompozitorių kūrybai.

Konferencijoje buvo pristatytas ir Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos 7-os klasės mokinės Austėjos Rimkutės (mokytoja Aurelija Urniežienė) vaizdo interviu „Lietuvių liaudies daina kompozitoriaus Gedimino Kalino kūryboje“.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą