slider1
slider3
slider2

Tarptautinis festivalis-konkursas „Parnu -2019“

2019 m. spalio 24 – 26 dienomis Estijoje vyko 37-asis tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Parnu -2019“, kuriame dalyvavo Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos akordeono skyriaus mokytoja Vitalija Ponelienė ir jos paruošti mokiniai. Savo amžiaus kategorijoje jaunieji atlikėjai tapo laureatais: Augustas Rimgaila – I laipsnio diplomas ir Žanas Paulius Klumbys -III laipsnio diplomas.

Šioje išvykoje dalyvavę mokiniai ir jų tėveliai turėjo galimybę klausytis tarptautinio akordeonistų orkestro „Baltic tremolo“ koncerto, stebėti konkurso dalyvių pasirodymų, dalyvauti tarptautiniame seminare-praktikume „Master Class“, kurį vedė žymus profesorius iš Sankt -Peterburgo Nikolay Kravtsov. Sveikiname ir džiaugiamės jaunųjų akordeonistų bei jų mokytojos Vitalijos Ponelienės bendro darbo pasiekimais.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą