slider1
slider3
slider2

Tarptautinis konkursas „Ohrid pearls 2017“

2017 m. birželio 15-21 d. Ohrido mieste, Makedonijos Respublikoje, vyko tarptautinis konkursas, skirtas jauniems muzikantams „Ohrid pearls 2017“, kuriame dalyvavo ir trimitu konkursinę programą atliko mokyklos mokinė Greta Birutytė (mokytojas Zigmas Drakšas).

Konkurse Greta turėjo 13 varžovų, atlikėjus vertino griežta tarptautinė teisėjų komisija – Vaso Ristov (Makedonija, trimitas), Sergiu Carstea (Moldavija, trimitas), Pencho Penchev (Bulgarija, trimitas), Branislav Aksin (Serbija, trombonas) ir Sasa Dragovic (Austrija, trimitas). Greta surinko 88,50 balų ir užėmė trečiąją vietą!

Visos viešnagės Unesco paveldo statusą turinčiame Ohrido mieste metu ne tik vyko intensyvios repeticijos, bet ir buvo laiko pasižvalgyti po senove alsuojantį miestą, sudalyvauti edukacinėje popieriaus gamybos rankomis programoje, atrasti naujų draugų. taip pat, kadangi tiesiogiai į Makedoniją skrydžių nėra, namo Greta keliavo per Milaną, kuriame aplankė keletą šio mados sostine tituluojamo miesto grožybių.

© 2023 mir.lt