slider1
slider3
slider2

Tarptautinis vaikų chorų festivalis „Europa Cantat Junior“

2022 m. liepos 15-23 d. Vilniuje skambėjo tarptautinis vaikų chorų festivalis „Europa Cantat Junior“. Šimtams iš Europos atvykusių jaunųjų choristų buvo suteikta galimybė padirbėti su pasaulyje aukščiausią pripažinimą pelniusiais dirigentais iš Ispanijos, Danijos-Vokietijos, Prancūzijos, Lietuvos, Belgijos. Į šį renginį vyko ir mūsų mokyklos mergaičių choras „Gama“ (vad. Daina Kavaliauskienė). Vaikai kartu su vadove dalyvavo muzikos dirbtuvėse, kūrybinėse laboratorijose, dainavimo pamokose, koncertuose.

Tarptautinis chorų festivalis „Europa Cantat Junior“ baigėsi įspūdingu koncertu  Šv. Kotrynos bažnyčioje. Jungtiniai Belgijos, Ispanijos, Vokietijos ir Lietuvos vaikų chorai atliko įvairių muzikos stilių programas, kurios suteikė džiugesio klausytojams bei patiems choristams.

Pasak choro vadovės Dainos Kavaliauskienės, šis festivalis davė daug teigiamų emocijų, žinių, naujų patirčių, surasta daug bendraminčių draugų. 

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą