slider1
slider3
slider2

Tarptautinis vaikų ir jaunimo festivalis-konkursas „Gintarinė karuselė“ 2019

2019 m. kovo 27-30 dienomis Svetlogorsko mieste (Rusija), prie Baltijos jūros pakrantės vyko IV-asis Tarptautinis vaikų ir jaunimo festivalis-konkursas „Gintarinė karuselė“ 2019. Į renginį suvažiavo 2000 dalyvių iš Ukrainos, Baltarusijos, Latvijos, Lietuvos, Rusijos, Lenkijos. Jaunuosius atlikėjus vertino garbinga komisija iš Rusijos ir Latvijos. Šio renginio organizatorė ir direktorė Olga Burakova teigė, jog tai ne tik festivalis-konkursas, bet ir pasidalinimas patirtimi, bendravimas, bendradarbiavimas, ekskursijos ir diskotekos.

IV-asis Tarptautinis vaikų ir jaunimo festivalis-konkursas „Gintarinė karuselė“ vyko „Gintaro salėje“ prie Baltijos jūros kranto. Tai viena didžiausių salių, kur koncertuoja žymūs įvairaus rango atlikėjai.

Mūsų mokyklą atstovavo mergaičių vokalinis ansamblis „Vaivorykštė“ ir solistė Gabija Plungytė. Tiek Gabija, tiek mergaičių vokalinis ansamblis buvo įvertinti I-ojo laipsnio diplomais. Sveikiname jaunąsias atlikėjas, jų vadovę Gintą Palujanskienę, koncertmeisterę Renatą Stauskienę su puikiais pasiekimais.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą