slider1
slider3
slider2

Trečiojo amžiaus universiteto 2022-2023 mokslo metų atidarymo šventė

2022 m. spalio 3 d. Šiaulių vyskupijos pastoracijos centre įvyko Trečiojo amžiaus universiteto 2022-2023 mokslo metų atidarymo šventė, kurią muzikiniais numeriais papuošė mūsų mokyklos jaunieji atlikėjai: solistės Gabija Plungytė ir Austėja Rimkutė (mokyt. G. Palujanskienė), Urtė Adomaitytė (fortepijonas, mokyt. N. Krikščiūnė), Lavija Lukšaitė (fortepijonas, mokyt. R. Stauskienė), smuikininkų duetas – Marija Jurgaitytė ir Joris Laurinkus (mokyt. D. Petrauskienė, koncertmeisterė G. Mikalėnaitė), vokalinis ansamblis „Vaivorykštė“ (mokyt. G. Palujanskienė, koncertmeisterė, R. Stauskienė),

Smagu, kad ši draugystė tęsiasi ne vienerius metus, esame laimingi galėdami dovanoti tai, ką mokame geriausiai – muzikuoti!

Šventinį koncertą organizavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kristina Vedeckienė, vedė mokytoja Dangirutė Petrauskienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą