slider1
slider3
slider2

Trečiojo amžiaus universiteto Mokslo metų atidarymo šventė

2019 m. spalio 14 d. Šiaulių vyskupijos pastoracijos centre įvyko Trečiojo amžiaus universiteto 2019-2020 mokslo metų atidarymo šventė, kurią muzikiniais numeriais papuošė mūsų mokyklos jaunieji atlikėjai: solistės Lėja Krikščiūnė (fortepijonas, mokyt. N. Krikščiūnė) ir Deimantė Žigaitė (saksofonas, mokyt. A. Jonaitis, koncertmeisterė D. Burokaitė), smuikininkų ansamblis (mokyt. N. Prascevičienė, koncertmeisterė N. Krikščiūnė), akordeonistų trio (mokyt. V. Ponelienė), vokalinis ansamblis „Vaivorykštė“ (mokyt. G. Palujanskienė, koncertmeisterė R. Stauskienė), tautinių instrumentų ansamblis (vadovai: J. Puodžiūnienė ir A.J. Bartašius). Šventinį koncertą vedė mokytoja Deimantė Burokaitė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą